Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
SPALIS
Oras permainingas ir sunkiai prognozuojamas - tai porą dienų dangus maišosi su žeme, tai vėliau šildo maloni saulutė. Apibendrinus, temperatūra kur kažkas žemesnė nei rugsėjį, o lietaus - kur kas daugiau.
Navigacija
Taškai
34 Plastic Smile

0 Dark Souls

31 Blue Sky
Paieškos
♣♠♣

Šventės
Jau antradienį vakare prasideda iškilmingas prabangiojo UŽMIESČIO KLUBO atidarymas. Tikimės, kad turi pasitaupęs pinigų ir ateisi į elitišką šventę! Laukiami visi, kuriems negaila taškyti pinigų ir gerai leisti laiko! Įleidžiami tik su dailiais kostiumais ir ilgomis, žemę šluojančiomis vakarinėmis suknelėmis.

Latest topics
» jūsų
Kv. 13 10 2016, 19:26 by Daniel Garwin

» Galios
Kv. 13 10 2016, 13:41 by Aurora Colette Cobain

» Konsultacija
Tr. 12 10 2016, 23:21 by Daniel Garwin

» Veidai
Tr. 12 10 2016, 23:13 by Daniel Garwin

» Martin šeima
Tr. 12 10 2016, 22:07 by Layla Martin

» Danvers/Lefevre šeima
Sk. 11 09 2016, 23:33 by Stella Snape de Lefevre

» Chevallier šeima
Sk. 04 09 2016, 20:51 by Olivia Chevallier

» Atiduodamos anketos
Tr. 31 08 2016, 23:41 by Daniel Garwin

» Wilder šeima
Pir. 29 08 2016, 15:43 by Kristianna Wilder


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Maddox šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 5800
Pamyluotas : 80
Antra pusė : Jei nenustos fantazuoti apie savo mokytoją/pačios tėvo identišką brolį dvynį, tai amžiams gyvenimu dalinsis su katėm.
Užsiėmimas : Gailestingoji mokyklos seselė, užsiimanti gydymu, o ne merginų graibymu kaip brolis.
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.
Užkaliau eurų : 26657

RašytiTemos pavadinimas: Maddox šeima   Sk. 25 01 2015, 03:46

LAISVI
UŽIMTI
REZERVUOTI

VEIDUS KEISTI GALIMA


Apie

MADDOX

Kilmė: Argentina

Po burtininkų atsiskyrimo: Zsigmond Maddox buvo garsus demonologas, kuris pasisakė už magiškų gebėjimų neturinčių žmonių sunaikinimą. Nors jis ir rengė išpuolius prieš žmones, bet naudingų žinių apie anapusinį pasaulį pardavimas doriesiems, padėjo jo šeimai iškilti.

Dabar: šią istoriją galima prilyginti Lotynų Amerikos serialui, kai jaunas ir pasiturintis Gerardas vedė neturtingą gražuolę Leticią. Vis dėlto, viskas nebuvo taip romantiška, nes mergina tekėjo tik dėl išskaičiavimo ir per gyvenimą turėjo ne vieną meilužį, nors laikui bėgant ji ir sugebėjo pamilti sutuoktinį, o ne tik jo pinigus. Gimus tokioms pat gyvatiškoms dukrelėms, šeima tapo tikru matriarchato pavyzdžiu. Moterys čia valdo viską ir su jomis geriau nė nesipykti, o kai susirieja pačios, beveik kilnojasi namo stogas. O išvis blogiausia tai, kad dėl sielą pardavusio Gerardo prosenelio, tėvas ir dukrelės prakeikti, tačiau išsivadavimo plano nori imtis moterys, o susitarti jos nesugeba...

Gerard Maddox
ministerijos darbuotojas

Leticia Maddox
ministerijos darbuotoja

Juliette Maddox
mokinė

Estelle Maddox
mokinė

Gerard Maddox

BEN BARNES, MINISTERIJOS DARBUOTOJAS, ARGENTINIETIS, GRYNAKRAUJIS


Kilmingų emigrantų iš Europos sūnus, kuris užkibo ant gražuolės kabliuko - galbūt kiek naivus, galbūt per daug romantiškas, bet toks yra Gerardas, kuris netaupo pinigų tam, kad lepintų savo šeimos moteris. Tiesa, jis protingas, pasitikintis savimi ir žavus, todėl taip pat yra turėjęs meilužių, nors žmona jo gyvenime užima ypatingą vietą. O tai, kad namuose moterys yra ne tik kaklas, bet ir visa galva, jam nelabai svarbu tol, kol jos netrukdo išgerti gero viskio su kalnu bičiulių.

Leticia Maddox

NATALIE PORTMAN, MINISTERIJOS DARBUOTOJA, ARGENTINIETĖ, GRYNAKRAUJĖ


Leticija jau nė nepamena tų dienų, kai buvo neturtinga: dabar ši moteris mėgaujasi elegancija ir savo draugais iš pačios grietinėlės viršūnės. Moteris tvirta lyderė, ryžtinga ir ambicinga, savo ašaras galinti suskaičiuoti ant rankos pirštų. Taip pat ji ne tik tobulai valdo savo šeimą, bet neretai sugeba puikiai manipuliuoti aplinkiniais ir gauti tai, ko ji nori. O norų ji turi daug, nes net pati nebijo save apibūdinti kaip materialistę, kuri dievina kontrolę savo deimantais apkarstytose rankose.

Juliette Maddox

ADELAIDE KANE, DARK SOULS KOLEDŽAS, ARGENTINIETĖ, GRYNAKRAUJĖ, ANIMAGĖ


Vyresnioji dukra paveldėjo motinos charakterį, todėl nenuostabu, jog jos dažnai nesutaria. Merginos asmenybė labai ugninga ir staigiai užsiplieskianti, todėl ji itin žavisi savo ramiu, nekonfliktišku tėvu. Be to, Gerardas jai negaili brangių blizgučių, o juos Juliette vertina dar labiau nei savo tobulus vaikinus, kurių negalėdama atsirinkti, draugauja su keliais iškart. Ir nors eilėje prie jos stovi daugybė gražuolių, merginą labiausiai domina užimti draugių vaikinai - Maddox manymu, ji gali turėti viską, net ir užvaldyti visą mokyklą. Beje, ji animagė ir gali pasiversti į jos charakterį atitinkantį gyvūną - pumą.

Estelle Maddox

LEIGHTON MEESTER, DARK SOULS KOLEDŽAS, ARGENTINIETĖ, GRYNAKRAUJĖ


Geriausias Estelle apibūdinantis žodis - garbėtroška. Ši mergina padarys viską, kad būtų dėmesio centre - jai nerūpi, kokiame kontekste bus linksniuojama, svarbiausia yra nelikti nepastebėtai. Dėl to jaunesnoji Maddox nebendrauja su „pilkomis pelytėmis“, o neretai - nevengia iš jų ir pasišaipyti. Nors šiaip širdyje mergina nėra bloga, tačiau kai vaikystėje ugningoji sesuo ją nustelbdavo, dabar Estelle stengiasi atsigriebti visus stebindama nepakartojamu įvaizdžiu, šokiruojančiu išsišokimu ar nepamirštamu vakarėliu.We’re born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”


Paskutinį kartą redagavo Katherine Garwin, Sk. 25 09 2016, 19:50. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumc.net
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maddox šeima   Sk. 22 03 2015, 19:54

spalvinam Juliette
Atgal į viršų Go down

Sexy isn't back. Thanks to me, it was never authorized to leave.
Pranešimų skaičius : 20136
Pamyluotas : 331
Antra pusė : miega su 87% pažįstamų panų, o tikrą meilę jaučia savo dešinei rankai
Užsiėmimas : Sexy seselius
Ypatingi gebėjimai : 1) blondinas nuotraukose paslaptingai tampa tamsiaplaukiu; 2) tiesiog pavydėtinus plaukus išsaugo sveikus bet kokiomis oro sąlygomis; 3) saldainių valgo daugiau už bet ką kitą, bet atrodo irgi geriau už bet ką kitą; 4) laisvas moteris užuodžia iš tolo, o dar iš toliau - pavydžius vaikinus; 5) išgerti sugeba daugiau net už rusus, apsvaigdamas tik po pustrečio butelio jam vienam; 6) nichuja nesigaudo moksle, bet magiškų galių dėka savo prisilietimu gali išgydyti arba sužeisti, todėl vis tiek kažkada taps seksualiu daktaru.
Užkaliau eurų : 25639

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maddox šeima   Sk. 22 03 2015, 20:00

+
Much modeling
Many seriousness
So pussy magnet
Such WOW
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maddox šeima   Pen. 05 06 2015, 21:46

Būtų galima Laticia bei tuo pačiu jos veidelį pakeisti į Amanda Seyfried? :D https://33.media.tumblr.com/08c1c325cd796957587988ea3d686d16/tumblr_mi4z6zimgC1qdj6jko2_250.gif
Atgal į viršų Go down

Is sex dirty? Only if it's done right.
Pranešimų skaičius : 15691
Pamyluotas : 114
Antra pusė : Min sol, mit måneskin, min verden Giselinija som har gjort mig til en bedre mand♥ (tekstas atliekamas būnant nuogam ir nesidalinant savo moterimi su kitais)
Užsiėmimas : Vienintelis normalus mokytojas, dyriko pavaduotojas, lojalus Prancūzijos kariuomenei majoras, slapta nuo žmonos ir samdomas žudikas (daugiau info 8 69696969)
Ypatingi gebėjimai : Moka prisikelt iš mirusiųjų ir dar prikelt kitus, o ne tokių spešl gebėjimų, tai yra vilkolakis, sugeba pasiversti nematomu ir kaip tikras piktasis ex žudikas maniakas gali vargšus žmonių kūnus žalot savo seksi žvilgsniuku.
Užkaliau eurų : 63387

RašytiTemos pavadinimas: Re: Maddox šeima   Pen. 05 06 2015, 21:47

Ok :DA wise man told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms, a chocolate cake and on my wife. I feel better already.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Maddox šeima   Today at 10:04

Atgal į viršų Go down
 

Maddox šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Wilson šeima
» Wilder šeima

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Reikaliukai :: priviet! :: Veikėjų sąrašas-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą