Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Navigacija
Taškai
34 Plastic Smile

0 Dark Souls

41 Blue Sky
Paieškos
Sebastianas ieško kažkur pradingusios žmonos Leilos. Būtų visai nieko, jei ši atsirastų, karts nuo karto pamaitintų ir pamyluotų vyrą, o tuomet iškart nedingtų. Didelių reikalavimų neturiu, norėtųsi, kad asmuo būtų nors kiek raštingas, pati irgi šedevrų nerašau, klaidų būna irgi padarau, bet mėgstu gramatiką ir daugiau nei kelias eilutes. Kasdien lankytis irgi neprašysiu. Galėsim prisigalvoti dramų, kad tik būtų įdomiau.
Būtų visai nieko, kad atsirastų ir likusi Martinų šeimos dalis. Tai yra vaikai, kuriuos Sebas pasižada mylėti ir prireikus praauklėti. :DD

Šventės
***

Latest topics
» Veidai
Kv. 21 09 2017, 01:39 by Daniel Garwin

» Galios
Kv. 14 09 2017, 20:18 by Daniel Garwin

» Paieškos
Kv. 14 09 2017, 18:55 by Sebastian James Martin

» jūsų
Pen. 01 09 2017, 17:05 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Pir. 03 04 2017, 16:56 by Stella Lefevre-Giraud

» Wilder šeima
Pir. 03 04 2017, 16:49 by Elissa Wilder

» Martin šeima
Sk. 23 10 2016, 22:01 by Svečias

» Danvers/Lefevre šeima
Sk. 11 09 2016, 23:33 by Stella Lefevre-Giraud

» Chevallier šeima
Sk. 04 09 2016, 20:51 by Svečias


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Martin šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Pranešimų skaičius : 5846
Pamyluotas : 85
Antra pusė : Jei nenustos fantazuoti apie savo mokytoją/pačios tėvo identišką brolį dvynį, tai amžiams gyvenimu dalinsis su katėm.
Užsiėmimas : Gailestingoji mokyklos seselė, užsiimanti gydymu, o ne merginų graibymu kaip brolis.
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.
Užkaliau eurų : 31668

RašytiTemos pavadinimas: Martin šeima   Št. 26 07 2014, 20:18

LAISVI
UŽIMTI
REZERVUOTI

VEIDUS KEISTI GALIMA


Apie

MARTIN

Kilmė: Danija
Šeima pasižymi tradiciškumu, griežtumu ir rimtimi, todėl suplanuotos vestuvės su kitos kilmingos giminės atstovu siekiant išsaugoti mėlyną kraują buvo privalomos. Dėl to suporuoti Sebastianas ir Layla vienas kito net negalėjo pakęsti, bet laikui bėgant įsimylėjo ir tuoktis nusprendė patys.
Ryškiausias šeimos bruožas: taisyklių laikymasis, ir dažniausiai ne visuomenės normų, o tų, kurias sau susikūrė pats žmogus. Kad ir kas nutiktų, jie laikosi savo, taip pat yra ryžtingi ir sąžiningi. Nors vaikai labai skirtingi, tačiau jie jaučia tvirtą ryšį su vienas kitu ir visada palaiko savo gėrį palaikančius tėvus.

Sebastian Martin
ministerijos darbuotojas

Layla Martin
mokytoja

Rosalyn Martin
mokinė

Anthony Martin
mokinys

Jamie Dean Martin
mokinys

Cataleya Martin
mokinė

Sebastian Martin

MATT BOMER, MINISTERIJOS DARBUOTOJAS, DANAS, GRYNAKRAUJIS


Sebastianas - tikra šeimos galva, kuriai valdingumo užtenka vadovauti ne tik šeimai, bet ir vienam departamentui ministerijoje. Iš tiesų šis vyras nėra piktas ir per nelyg griežtas, jis netgi turi neblogą humoro jausmą ir mėgsta patraukti per dantį save ir kitus bei nevengia bare išmaukti bokalą alaus, tačiau, pats užaugintas griežtoje disciplinoje, atsakomybę, rimtį ir tvarką stengiasi įvesti savo aplinkoje. Jis - aspigimęs vadovas, kurio didžiausios blogybės yra rūkymas ir minėtasis bokalas alaus, ir tai tik tada, kai jis iš vieno virsta į kokį dešimtą. Jis - kartu ir neblogas tėvas bei vyras, kuris po savo griežta savimi beribiškai pasitikinčio žmogaus kauke vertina ir gerbia savo šeimą taip, kad, jei prireiktų, dėl jos gerovės padarytų net tai, kas patiems nariams nepatiktų. Arba, prireikus, su priešais susidorotų vienu mygtuko paspaudimu susisiekęs su savo bičiuliais iš Rusijos samdomų žudikų gaujos.

Layla Martin

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY, MOKYTOJA, DANĖ, GRYNAKRAUJĖ


Energija, optimizmu ir kūrybingumu apsigimusi lyderė, kiekviename žingsnyje matanti kažką pozityvaus. Nors dažnai ji vadinama karjeriste, vis tik moteris turi vyrą, krūvą vaikų ir gerai apmokamą darbą Durmštrange. Stengdamasi ne tik dirbti, bet dirbti gerai ji dažnai atrodo griežta, užsispyrusi ir nesukalbama, tačiau taip greit kaip užsiplieskia, taip greit ir užgesta. Jautri, romantiška ir meili savo vyrui, teisinga, bet griežta mokiniams ir motiniška savo vaikams.

Rosalyn Martin

SHELLEY HENNIG, PLASTIC SMILE KOLEDŽAS, DANĖ, GRYNAKRAUJĖ


Rosalyn - tai mergina, kuri kaip niekas kitas sugeba pabrėžti savo privalumus bei paslėpti trūkumus ir tuo naudodamasi siekti tikslo. O pats svarbiausias jos tikslas nuo pat tų dienų, vos tik pradėjo vaikščioti: dėmesys ir populiarumas. Geriausi šios merginos draugai, su kuriais ji kartu užaugo: visi tie, kuriuos matome labiausiai figūruojančius Durmštrange, be jos neapsieina nei vienas vakarėlis, o po jų Martin neretai save išvysta kuriame nors garsiojo paskalų žurnalo puslapyje. Vis dėlto, nors atrodo neatsargi ir, galbūt naivi, ypač po to, kai gerokai padaugina kokteilių, vis dėlto Rosalyn iš pakankamai griežtų tėvų išmoko jausti ribą, pakenksiančią jos gerovei, todėl ji niekada neprasidės su vaikinu, galinčiu ją nusitempti miškan ir iš nepažįstamo dėdės neims nežinomos žolės, o pasiteisinimas visais atvejais bus tas pats: „tu - ne mano lygio...“

Anthony Martin

DYLAN O'BRIEN, PLASTIC SMILE KOLEDŽAS, DANAS, GRYNAKRAUJIS


Anthony, nuo pat vaikystės buvo pats judriausias ir aktyviausias šeimos narys, visur ir visada pasirodantis su plačia šypsena veide. Dėmesio ir mokėjimo susikaupti stoką, visada kompensuodavo šmaikštus humoro jausmas. Tačiau, kaip ir visi žmonės, jis turi tamsių paslapčių, kurių, kol kas, dar niekas neišsiaiškino.

Jamie Dean Martin

JAMIE CAMPBELL BOWER, DARK SOULS KOLEDŽAS, DANAS, GRYNAKRAUJIS, METAMORFMAGAS


Gimęs ir augęs pritekliuje, Džeimis niekad nematė skurdo ir nelaimių, kupino pasaulio už saugių tėvų sukurtų sienų, kol vieną dieną pabėgęs iš namų atsidūrė gatveje. Po šio ilgam atmintin įsirėžusio įvykio, vaikinas visiškai pakeitė požiūrį į aplinkui vykstančius dalykus ir gyvenančius žmones. Jaunasis Martinų šeimos atstovas pasižymi dideliu ryžtu ir pasitikėjimu savimi, tačiau lygiai taip pat yra linkęs į destruktyvius, neprognozuotinus poelgius ir agresijos proveržius.

Cataleya Martin

ZOE DEUTCH, PLASTIC SMILE KOLEDŽAS, DANĖ, GRYNAKRAUJĖ


Kadangi gyveno supama meilės, šilumos ir prisirišimo, mergina užaugo būdama mamos mergaitė. Visada besišypsanti, padedanti ir patarianti, Cataleya visuomet laukiama bet kokiame susibūrime ir yra neatsiejama mokyklos elito dalis. Ji atvira ir nuoširdi, todėl, jei jau įsimyli, tai iki ausų ir ilgam laikui, visiškai atsiduodama partneriui, nesvarbu, kad jis netoks pats jos atžvilgiu. Yra linkusi problemas spręsti ne viena, o būtinai kažkam padedant, nes nėra tikra ar ji visiškai stipri kovoti su negandomis viena.We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”Paskutinį kartą redagavo Katherine Garwin, Pir. 13 07 2015, 04:53. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumc.net
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Martin šeima   Št. 25 04 2015, 23:29

Užtamsinkite Rosa, dekui ;)
Atgal į viršų Go down

Sexy isn't back. Thanks to me, it was never authorized to leave.
avatar
Pranešimų skaičius : 20145
Pamyluotas : 335
Antra pusė : miega su 87% pažįstamų panų, o tikrą meilę jaučia savo dešinei rankai
Užsiėmimas : Sexy seselius
Ypatingi gebėjimai : 1) blondinas nuotraukose paslaptingai tampa tamsiaplaukiu; 2) tiesiog pavydėtinus plaukus išsaugo sveikus bet kokiomis oro sąlygomis; 3) saldainių valgo daugiau už bet ką kitą, bet atrodo irgi geriau už bet ką kitą; 4) laisvas moteris užuodžia iš tolo, o dar iš toliau - pavydžius vaikinus; 5) išgerti sugeba daugiau net už rusus, apsvaigdamas tik po pustrečio butelio jam vienam; 6) nichuja nesigaudo moksle, bet magiškų galių dėka savo prisilietimu gali išgydyti arba sužeisti, todėl vis tiek kažkada taps seksualiu daktaru.
Užkaliau eurų : 31253

RašytiTemos pavadinimas: Re: Martin šeima   Št. 25 04 2015, 23:31

tvarkoj
Much modeling
Many seriousness
So pussy magnet
Such WOW
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

A day without sunshine is like, you know, night.
avatar
Pranešimų skaičius : 24
Pamyluotas : 5
Antra pusė : Toli gražu ne su abejom pusėm,bet ir neieško kažko nuo ko taptu priklausomas.
Užsiėmimas : Mokinys. Retkarčiais prastumdo ką nors nelegalaus, arba apsivogia. Kai sugebi keisti išvaizda gyvenimas paprastas. Turbūt.
Ypatingi gebėjimai : Metamorfmagas
Užkaliau eurų : 12

RašytiTemos pavadinimas: Re: Martin šeima   Sk. 26 07 2015, 22:47

Užspalvojam Jamie, ačiūū
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

A woman without a man is like a fish without a bicycle.
avatar
Pranešimų skaičius : 291
Pamyluotas : 2
Antra pusė : Sebastian.
Užsiėmimas : Mokytojauja Durmštrange.
Ypatingi gebėjimai : Galingos viduje slypinčios šviesos dėka gali sukurti bet kokį virtualų daiktą ar ginklą bei jais pasinaudoti gerais, ar ne tokiais jau ir taikiais tikslais. (:
Užkaliau eurų : 14030

RašytiTemos pavadinimas: Re: Martin šeima   Tr. 12 10 2016, 22:07

Laylą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Martin šeima   Sk. 23 10 2016, 22:01

Rosalyn Rezga kažką.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Martin šeima   

Atgal į viršų Go down
 

Martin šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Wilson šeima
» Wilder šeima

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Reikaliukai :: priviet! :: Veikėjų sąrašas-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą