Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Navigacija
Taškai
34 Plastic Smile

0 Dark Souls

41 Blue Sky
Paieškos
Sebastianas ieško kažkur pradingusios žmonos Leilos. Būtų visai nieko, jei ši atsirastų, karts nuo karto pamaitintų ir pamyluotų vyrą, o tuomet iškart nedingtų. Didelių reikalavimų neturiu, norėtųsi, kad asmuo būtų nors kiek raštingas, pati irgi šedevrų nerašau, klaidų būna irgi padarau, bet mėgstu gramatiką ir daugiau nei kelias eilutes. Kasdien lankytis irgi neprašysiu. Galėsim prisigalvoti dramų, kad tik būtų įdomiau.
Būtų visai nieko, kad atsirastų ir likusi Martinų šeimos dalis. Tai yra vaikai, kuriuos Sebas pasižada mylėti ir prireikus praauklėti. :DD

Šventės
***

Latest topics
» Veidai
Kv. 21 09 2017, 01:39 by Daniel Garwin

» Galios
Kv. 14 09 2017, 20:18 by Daniel Garwin

» Paieškos
Kv. 14 09 2017, 18:55 by Sebastian James Martin

» jūsų
Pen. 01 09 2017, 17:05 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Pir. 03 04 2017, 16:56 by Stella Lefevre-Giraud

» Wilder šeima
Pir. 03 04 2017, 16:49 by Elissa Wilder

» Martin šeima
Sk. 23 10 2016, 22:01 by Svečias

» Danvers/Lefevre šeima
Sk. 11 09 2016, 23:33 by Stella Lefevre-Giraud

» Chevallier šeima
Sk. 04 09 2016, 20:51 by Svečias


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Pranešimų skaičius : 5846
Pamyluotas : 85
Antra pusė : Jei nenustos fantazuoti apie savo mokytoją/pačios tėvo identišką brolį dvynį, tai amžiams gyvenimu dalinsis su katėm.
Užsiėmimas : Gailestingoji mokyklos seselė, užsiimanti gydymu, o ne merginų graibymu kaip brolis.
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.
Užkaliau eurų : 31668

RašytiTemos pavadinimas: Situacija   Sk. 10 08 2014, 11:53“Those who don't believe in magic will never find it”
SITUACIJA PASAULYJE

IR APIE MOKYKLĄViskas prasidėjo 1692-aisiais metais su garsiąja Salemo raganų medžiokle. Raganų teismai buvo signalas burtininkų bendruomenei, jog likęs pasaulis jų nepageidauja. Įtakingiausių ir kilmingiausių šeimų: Wilson, Volkov, Martin, Danvers ir Garwin nutarimu buvo nuspręsta magiško pasaulio priminimą paprastiems mirtingiesiems palikti tik pasakose, o vaikus magiškų gebėjimų tobulinti siųsti toliau nuo įtaraus Vakarų pasaulio akių. Taip 1695-aisiais prietaringoje ir burtų nesibijančioje Rusijoje buvo įkurta Durmštrango mokykla neeiliniams vaikams bei Magijos ministerija.
Mokykloje, pasislėpusioje nuo aplinkinių, buvo ir yra mokoma ne tik alchemijos, magijos ir kitų populiarių mokslų, bet ir ugdomi specialūs mokinių sugebėjimai, mat kiekvienas burtininkas jau gimdamas atsineša vieną jam būdingą galią, nors su laiku jų išmokstama ir daugiau.
Laikas bėgo ir pasaulis bei raganiai susiliejo, tačiau susibūrę į bendruomenę, pastarieji bematant įgavo valdžią ir iškilo dar penkios dinastijos, nors iš esmės, žmonės net neįtaria, kad iki šių dienų yra minėtų pirmų penkių kilmingų burtininkų šeimų rankose. Tiesa, pirmosios ir valdančiosios dinastijos buvo doros ir taikios, o štai, beveik visos naujosios troško pasinaudodamos savo padėtimi atkeršyti dar visai neseniai raganius deginusiems žmogeliams. Iš pradžių jie rengė išpuolius, tačiau nubausti valdančiųjų šeimų ryžosi sudaryti sandorį su demonais: taip pasaulį pasmerkė karams ir katastrofoms, o už tai velniui atidavė ne tik savo, bet ir ateinančių kartų sielas... bet jų palikuonys nebenori nešti prosenelių jungo ir daro viską, kad save išgelbėtų. Tik blogio jėgos neplanuoja prarasti tokio pelningo sandorio, todėl puola į žemę eliminuoti vos tik atsiradusios grėsmės, o ir nuo galių ir paveldėtos valdžios apsalęs jaunimas meilės, vakarėlių ir nerūpestingo gyvenimo trokšta kur kas labiau, nei guldyti galvą kovoje. Bet kažkaip nutraukti prakeiksmus ir nelaimes tai reikia...


We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”Paskutinį kartą redagavo Katherine Garwin, Pir. 13 07 2015, 04:49. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumc.net
 

Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Situacija

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Reikaliukai :: priviet! :: Situacija-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą